Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 5

25 Sty

LVII Zjazd Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych

Pracownik Wydziałowego Laboratorium Badań Kół Zębatych mgr inż. Kamil Kucharski, doktorant Szkoły Doktorskiej został powołany na przewodniczącego Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych.
22 Sty

28. Zimowe Spotkanie Szybowników

Można powiedzieć, że historia zatoczyła koło. Bezmiechowa znów tętni życiem, skupiając wokół siebie ludzi przychylnych, otwartych na współpracę i goszcząc w swoich murach najlepszych lotników.

18 Sty

Learn&Fly 2024

Rejestracja na tegoroczną edycję zawodów, które co roku gromadzą najzdolniejszych pasjonatów lotnictwa z całej Polski i cieszą się ogromną popularnością, rusza już w poniedziałek 22 stycznia.
18 Sty

Przedstawiciele PRz w Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Polska Komisja Akredytacyjna jest niezależną instytucją działającą na rzecz zapewniania i doskonalenia jakości kształcenia w polskim systemie szkolnictwa wyższego i nauki.

17 Sty

Student inżynierii materiałowej na stażu w Instytucie Empa w Szwajcarii

Instytut Empa to centrum badawcze wchodzące w skład Swiss Federal Institutes of Technology Domain – związku szwajcarskich uniwersytetów i instytucji badawczych.
15 Sty

Pierwsza na świecie poczta łazikowa

Poczta łazikowa polegała na przewiezieniu przesyłek pocztowych za pomocą łazika marsjańskiego Legendary 2.0, przygotowanego na tę okazję przez studentów z Koła Naukowego Lotników Legendary Rover.

Na Wydziale Zarządzania będą uruchomione studia podyplomowe Executive MBA

Celem programu Executive MBA jest doskonalenie kompetencji menedżerskich i przywódczych niezbędnych współcześnie na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla.
15 Sty

Przyszłość zeroemisyjnej turystyki w projekcie TOUCAN

Celem głównym projektu TOUCAN było wsparcie w rozwoju tzw. „zielonych kompetencji” pracowników i właścicieli firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w branży turystycznej.

Archiwum wiadomości