Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 4

06 Lut

WSK „PZL Świdnik” przekazała śmigłowiec W-3 Sokół na potrzeby kształcenia...

Maszyna będzie służyć studentom lotnictwa i kosmonautyki, specjalności „śmigłowce” oraz „samoloty i silniki lotnicze”.
05 Lut

Rozwój kompetencji studentów dzięki synergii nauki i przemysłu

W ramach warsztatów przeprowadzono teoretyczne i praktyczne zajęcia dotyczące pomiaru geometrii narzędzi skrawających z wykorzystaniem urządzenia pomiarowego ZOLLER smarTcheck 450.

31 Sty

Student WMT wyróżniony przez firmę KUKA

Zadaniem konkursowym było wykonanie projektu symulacji pracy robota w środowisku KUKA.Sim 4.3.
30 Sty

Klub Biegacza Politechniki Rzeszowskiej

Biegacze startowali indywidualnie 62 razy w zorganizowanych imprezach biegowych. Na zawodach przebiegli łącznie 660 km. Po raz pierwszy wystartowała też 4-osobowa sztafeta w Półmaratonie Rzeszowskim.

29 Sty

XXX edycja Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”

Seminarium „Wybrane Problemy Chemii” było adresowane do uczniów szkół średnich. W wydarzeniu wzięlo udział blisko 1000 osób.
25 Sty

LVII Zjazd Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych

Pracownik Wydziałowego Laboratorium Badań Kół Zębatych mgr inż. Kamil Kucharski, doktorant Szkoły Doktorskiej został powołany na przewodniczącego Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych.

22 Sty

28. Zimowe Spotkanie Szybowników

Można powiedzieć, że historia zatoczyła koło. Bezmiechowa znów tętni życiem, skupiając wokół siebie ludzi przychylnych, otwartych na współpracę i goszcząc w swoich murach najlepszych lotników.
18 Sty

Learn&Fly 2024

Rejestracja na tegoroczną edycję zawodów, które co roku gromadzą najzdolniejszych pasjonatów lotnictwa z całej Polski i cieszą się ogromną popularnością, rusza już w poniedziałek 22 stycznia.

Archiwum wiadomości